• Florbal

• Chlapci z našej základnej školy sa zúčastnili turnaja v ZŠ Janka Kráľa. Skončili na 2. mieste a postúpili na okresné kolo ktoré bude 18.4.2023.

Blahoželáme

• Postup do celoslovenského finále

• 31.3.2023 sa na SOŠ elektrotechnickej v Starej Turej uskutočnil 45. ročník krajskej prehliadky SOČ.

Našu školu reprezentovalo 6 prác v 5 odboroch a v silnej konkurencii sa umiestnili nasledovne:

Informatika - Adrián Ďuriška - obsadil 2. miesto a postupuje na celoštátne kolo SOČ

Matúš Rosa - obsadil 4. miesto

Životné prostredie - Samuel Kováč a kolektív (Adrián Ďuriška, Jakub Harňák, Filip Greguš, Adam Stratilík) - obsadili 3. miesto

Učebné pomôcky - Jakub Harňák - obsadil 7. miesto

Pôdohospodárstvo - Alexej Maslák - obsadil 7. miesto

Elektrotechnika - Juraj Liso - obsadil 10. miesto

Všetkým študentom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu a postupujúcemu Adriánovi Ďuriškovi želáme veľa úspechov v celoštátnom kole, ktoré sa uskutoční 25.-.28.4.2023 v Modre.

• Dramatizovaná krížová cesta

• V posledný marcový piatok sa v našej farnosti konala dramatizovaná krížová cesta. Celý projekt bol už tradične v réžii pani Janky Hortovej, ktorá so žiakmi všetko nacvičila.

Pre všetkých zúčastnených to bol veľmi emotívny vstup do slávenia veľkonočných sviatkov.

• Návšteva škôlkarov

• Keďže predškolákov čaká onedlho zápis do školy, prišli na návštevu za staršími kamarátmi. Nazreli na ozajstné vyučovanie, zaspievali si a otestovali ozajstné školské lavice. Do školy sa veľmi tešia a my všetci veríme, že z nich budú usilovní školáci.