• Školský rok 2024/2025

• Školský rok otvoríme 2. septembra 2024 (v pondelok) o 9:00 sv. omšou vo farskom Kostole sv. Jozefa Robotníka v Novej Dubnici.

Žiaci a študenti školy sa s triednymi učiteľmi stretnú 15 minút pred sv. omšou t.j. o 8:45 na nádvorí školy (niektoré triedy majú termín upresnený nižšie), aby počas sv. omše sedeli spolu so svojimi triedami.

Informácia pre rodičov detí MŠ

- MŠ je otvorená od 6:00 a funguje v bežnom režime do 16:00.

Informácia pre rodičov prvákov ZŠ

- stretnutie o 8:00 na nádvorí školy,

- požehnanie školských tašiek na prízemí ZŠ,

- prvý deň nie sú prezuvky ani žiadne iné veci potrebné, žiaci si prinesú len školskú tašku,

- po stretnutí v triede s triednou pani učiteľkou, o cca 8.45 hod. sa prváci s rodičmi presunú do kostola na sv. omšu,

- po skončení sv. omše sa prváci spolu s rodičmi vrátia späť do školy, deti majú zabezpečený školský klub detí a rodičia sa stretnú s triednou pani učiteľkou.

Informácia pre prvákov SŠ

- stretnutie o 8:30 na nádvorí školy,

- spoločné pokyny a odchod s triednymi učiteľkami na sv. omšu.

Po skončení sv. omše

- deti prvého stupňa sa vrátia do školy spolu s triednymi,

- prihlásení stravníci majú možnosť ísť na obed,

- v škole do 11:00,

- ŠKD je v prevádzke do 15:00,

- deti druhého stupňa po skončení sv. omše končia vyučovanie,

- študenti strednej školy po skončení sv. omše končia vyučovanie.

Organizácia prvého týždňa

V utorok 03.09. 2024 budú žiaci 1. stupňa ZŠ v škole 4 vyučovacie hodiny (t.j. do 11:25 hod.) a žiaci 2. stupňa ZŠ a študenti SŠ 5 vyučovacích hodín (t.j. do 12:15 hod.) so svojimi triednymi učiteľmi. Obdržia učebnice, budú oboznámení so školským poriadkom, BOZP, ako i systémom hodnotenia v šk. roku 2024/2025.

Od 04.09.2024 (streda) do 05.09.2024 prebieha vyučovanie podľa mimoriadneho rozvrhu - žiaci 1. stupňa ZŠ budú v škole 4 vyučovacie hodiny | žiaci 2. stupňa ZŠ a študenti SŠ 5 vyučovacích hodín.

06.09.2024 v piatok účelové cvičenie.

Školská jedáleň

- prevádzka pre MŠ + ZŠ I. stupeň od 02.09.2024,

- prevádzka pre ZŠ a SŠ od 03. 09.2023,

- prevádzka pre ZŠ II. stupeň a SŠ od 03. 09.2024.

Dôležité upozornenie:

Všetci žiaci školy, ktorí boli prihlásení na stravovanie už v minulom školskom roku, sú automaticky stravníkmi aj v tomto školskom roku. Prihlášku vypisujú len noví stravníci, t.z. žiaci prvých ročníkov a tí, ktorí v sa v minulom šk. roku nestravovali.

Ak v školskom roku 2024/2025 už nemáte záujem o stravovanie pre svoje dieťa, prosíme, odhláste ho.

- v pondelok 2. septembra 2024 - ŠKD je v prevádzke do 15:00 hod,

- od utorka 3. septembra 2024 - v prevádzke bude už ranný klub (od 6:00 hod.) a následne činnosť školského klubu pokračuje ako obvykle do 16:30.