• Úspechy

        • Úspechy a ocenenia

        • Na nasledujúcich stránkach nájdete najvýraznejšie úspechy a ocenenia žiakov školy v jednotlivých školských rokoch.

        • 2020/2021

        • Celoštátne kolo

            • Martin Vančo

            • Úspešný riešiteľ
            • Junior Internet - Kat. JuniorWEB - SŠ · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Názov práce: Rodinné bývanie Chocholná
            • Ján Václav

            • Úspešný riešiteľ
            • Junior Internet - Kat. JuniorAPP - SŠ · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Názov práce: Bločky - skener pokladničných dokladov
            • Martin Medvecký

            • 2. miesto
            • Junior Internet - Kat. JuniorAPP - SŠ · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Názov práce: Inteligentný Kvetináč
            • Tomáš Tomanička

            • 4. miesto
            • SYGA - Siemens Young Generation Award 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
            • Gabriela James

            • 2. miesto
            • Hodžov novinový článok 2021 · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Krajské kolo

            • Šimon Matejička

            • Cena poroty
            • FIRST Lego League, Kat. Robot Design · Krajské kolo · 2020/2021
            • Kristián Valjent

            • Cena poroty
            • FIRST Lego League, Kat. Robot Design · Krajské kolo · 2020/2021
            • Ján Václav

            • 10. miesto
            • SOČ - Kat. 15 - Ekonomika a riadenie · Krajské kolo · 2020/2021
            • Názov práce: Čítanie a spracovanie dát z pokladničných dokladov
            • Matúš Rypák

            • 10. miesto
            • SOČ - Kat. 11 - Informatika · Krajské kolo · 2020/2021
            • Názov práce: Experimentálny robot
            • Martin Medvecký

            • 4. miesto
            • SOČ - Kat. 07 - pôdohospodárstvo · Krajské kolo · 2020/2021
            • Názov práce: Inteligentný kvetináč
            • Nela Čepelová

            • 11. miesto
            • Biologická olympiáda - Kat. C · Krajské kolo · 2020/2021
            • Matúš Rosa

            • 2. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku - Kat. 2A · Krajské kolo · 2020/2021
        • Okresné kolo

            • Vanesa Trokanová

            • 52. miesto
            • Pytagoriáda - Kat. P4 · Okresné kolo · 2020/2021
            • Simon Kaštíl

            • 12.miesto
            • Pytagoriáda - Kat. P4 · Okresné kolo · 2020/2021
            • Nina Čepelová

            • 1. miesto
            • Pytagoriáda - Kat. P8 · Okresné kolo · 2020/2021
            • Nela Čepelová

            • 1. miesto
            • Pytagoriáda - Kat. P8 · Okresné kolo · 2020/2021
            • Nela Čepelová

            • 2. miesto
            • Matematická olympiáda, Kat. Z8 · Okresné kolo · 2020/2021
            • Nina Čepelová

            • 1. miesto
            • Matematická olympiáda, Kat. Z8 · Okresné kolo · 2020/2021
            • Nela Čepelová

            • 2. miesto
            • Biologická olympiáda - Kat. C · Okresné kolo · 2020/2021
            • Adrián Brušo

            • 1. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku - Kat. 2B · Okresné kolo · 2020/2021
      • Filter

        • Školský rok
        • Oblasť
        • Kolo
        • Vyhľadať