• Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.
        • Love all, trust a few, do wrong to none.
        • William Shakespear
        • The only person who is educated is the one who has learned how to learn and change.
        • Stretko mediálnych nadšencov

• Stretko mediálnych nadšencov je určené pre deti 2. - 4. ročníka ZŠ. Maximálny počet detí na stretku je cca 7.

Predpokladaný deň stretnutí je utorok, upresníme podľa rozvrhu a plánu práce. Začínali by sme pravdepodobne v utorok 20.9.2022.

Stretnutia by trvali cca 1,5 hodiny v priestoroch saleziánskeho oratória. Do oratka a späť by sme sa presúvali zo školy spoločne.

Išlo by o klasické stretnutia s aktivitami pre deti, ale zamerané viac na tvorbu mediálneho obsahu, t.j. deti by sa pokúšali dané stretko nie len zažiť, ale aj napr. zdokumentovať, čo sa dialo, prípadne priamo tvoriť nejaký mediálny obsah.

Bolo by fajn keby mali deti k dispozícii mobil, tablet alebo jednoduchý fotoaparát, nie je podmienkou. Fotky a videá zo stretiek, prípadne výtvori detí by sa zdieľali cez školské a saleziánske sociálne siete a stránky, prípadne by sme vytvorili sociálne siete pre daný krúžok.