• OLYMPIJSKÝ odznak všestrannosti.

• Naša škola sa zapojila do športového projektu Slovenského olympijského a športového výboru -- OLYMPIJSKÝ ODZNAK VŠESTRANNOSTI. V máji sme počas hodín TSV testovali žiakov 6.ročníka. Testová batéria bola zameraná na podporu všestranného pohybového rozvoja žiakov. Žiaci boli odmenení krásnymi vecnými cenami s olympijským motívom.🥇

• Adam Rekem - 3. miesto Hviezdoslavov Kubín.

• Dňa 26.05. 2021 sa v CVČ Dubnica n/Váhom uskutočnilo okresné kolo v prednese poézie a prózy  - 67. ročník Hviezdoslavovho Kubína. Súťaž prebehla dištančnou formou prostredníctvom videonahrávok recitátorov.

Náš žiak Adam Rekem  zo 6.A triedy  získal krásne tretie miesto v  II. kategórii próza.

GRATULUJEME!!!

• Don Jozef Dvorský

• Do večnosti odišiel človek, ktorý stál pri zrode našej školy, ktorému prvá generácia našich žiakov, ale i učiteľov vďačí za duchovnú formáciu.

Nech odpočíva v pokoji.

• OZNAM - OBNOVENIE ŠKOLSKÉHO VYUČOVANIA

• Oznamujeme zákonným zástupcom a žiakom našej školy, že s účinnosťou od 17. mája 2021 obnovuje minister školstva, vedy, výskumu a športu školské vyučovanie vo všetkých školách od pondelka nastupujú aj žiaci stredných škôl – gymnázium a SOŠ IT.

V prvom týždni bude rozvrh  upravený – adaptačný týždeň – sledujte Edupage.

Testovať sa nemusia žiaci ani rodičia.

Rodičia neplnoletých  žiakov musia odovzdať https://www.minedu.sk/data/att/19600.docx  (v papierovej podobe alebo elektronicky cez EduPage z rodičovského konta).

Toto vyhlásenie predkladá každý zákonný zástupca žiaka pri prerušení školskej dochádzky na viac ako 3 dni (vrátane sviatkov a víkendov), to znamená, že už ho nemusíte predkladať každých 7 dní.

V prípade plnoletého žiakaodovzdáva podpisuje žiak sám - (možnosť aj cez Edupage)

Rozhodnutie ministra.

• Vyučovanie 10.-14.05´21

• Školy sa naďalej riadia manuálmi COVID ŠKOLSKÝ SEMAFOR.

Aktualizovaná mapa COVID ŠKOLSKÉHO AUTOMATU dáva okres Ilava do červenej farby. To znamená, že výchovno-vzdelávací proces sa mení a všetci žiaci základnej školy sa vzdelávajú prezenčne.  Bez testu.

od 10.05.2021 pokračuje vyučovací proces podľa nasledovných pravidiel:

Žiaci 1. - 4. ročníka pokračujú v prezenčnej výučbe (bez testu).

Žiaci 5. - 9. ročníka ZŠ + Tercia (8GYM) pokračujú v prezenčnej výučbe (bez testu).

Žiaci 1.- 3. ročníka SŠ pokračujú v dištančnej výučbe

Do školy prídu už aj žiaci 5., 6. a 7. roč. a Tercia. Tešíme sa na Vás!

Podmienky: zákonný zástupca žiaka každých 7 dní pri nástupe dieťaťa do školy odovzdá alebo zašle elektronicky Vyhlásenie o bezinfekčnosti. Bez testu.

Upozorňujeme na povinnosť nosiť v priestoroch školy rúško. Ďakujeme, že zostávate zodpovední.