• ŽIVÝ BETLEHEM V ŠKOLE | 20.12.´17

• Aj v tomto roku - v adventnom a predvianočnom čase - Spojená škola sv. Jána Bosca v Novej Dubnici - Materská škola sv. Jána Bosca, Základná škola sv. Jána Bosca, Gymnázium sv. Jána Bosca, SOŠ technické lýceum sv. Jána Bosca

p o z ý v a

všetkých ľudí dobrej vôle na podujatie

Ž i v ý   B e t l e h e m,

ktorý sa uskutoční

v stredu 20.12.2017 o 16:00

v areáli školy.

V rámci tejto aktivity, ktorá je určená pre verejnosť zo širšieho regiónu, budete mať možnosť pripomenúť si biblické udalosti spojené narodením Ježiška. Samozrejme bude živá Svätá rodina. V areáli školy sa budú nachádzať živé zvieratká - somárik, ovečky, teliatka... V rámci programu vystúpia žaici školy a školská kapela s koledami. Deti sa môžu zapojiť do Betlehemského karnevalu. Bude aj občerstvenie - vianočné koláčiky, chlieb s masťou a na rozohriatie adventný punč. Na nádvorí budú Školské adventné minitrhy.

Program je teda bohatý - strávte s nami príjemné adventné popoludnie!

Deti príďte oblečené ako pastieri, králi, anjeli, obyvatelia Betlehema... a zapojte sa do Betlehemského karnevalu.

• KONZULTAČNÝ DEŇ PRE RODIČOV | 12.12.´17

• Oznamujeme rodičom žiakov školy, že utorok - 12.12.2017 - v čase od 14:00 do 15:30 sa uskutoční Konzultačný deň pre rodičov - pedagogické konzultácie.

Veríme, že tak pomôžeme včas riešiť aktuálne otázky ohľadom výchovno - vzdelávacieho procesu v prospech našich žiakov. Triedne rodičovské združenia, pedagogické poradne sa budú konať každý štvrťrok, t.z: v mesiaci  január 2018 a apríl 2018. Presné dátumy vám včas oznámime.

• NENÁPADNÍ HRDINOVIA - Celoštátne kolo

• Nový úspech našej školy:

Viktória Párovská: strieborné pásmo
              Adriana Nováková: strieborné pásmo

Súťaž: NENÁPADNÍ HRDINOVIA
              Kolo: Celoštátne kolo

• MASTER of RHETORIC | krajské kolo - 3. miesto

• Nový úspech našej školy:

Raymond Kunštatský: 3. miesto

Súťaž: Master of Rhetoric - Majster rétor
              Kolo: Krajské kolo

• ŠPECIFIKÁCIE PRE PHZ-IROP

• 21.6.2017

V priloženom súbore .xls sú špecifikácie položiek na určenie predpokladanej hodnoty zákazky pre projekt IROP - modernizácia učební na ZŠ.

Vyzvaní potenciálni dodávatelia použite tento podklad pre vypracovanie vašej cenovej ponuky.

DOPYT_PRIESKUM_TRHU_IROP2017.xls