• Zápis do MŠ/ZŠ

• Zápis do MŠ

•

V roku 2019 sa zápis budúcich škôlkárov do našej MŠ sv. Jána Bosca, ktorá je organizačnou zložkou Spojenej školy sv. Jána Bosca v Novej Dubnici uskutoční v dňoch2.5. až 31. 5. 2018 v čase od 10:00 do 15:00 v priestoroch tried v hornej materskej škôlke.

Tlačivá k žiadosti a podrobné informácie Vám poskytne p. zástupkyňa v MŠ.

Tešíme sa na Vás!

• Podmienky zápisu

• deti sú prijímané na základe zoradenia podľa veku od najstarších po najmladších s ohľadom na voľnú kapacitu v triedach
              • prednosť v zaradení do MŠ majú deti, ktoré dovŕšili piaty rok veku a deti s odloženou povinnou školskou dochádzkou a deti s dodatočne odloženou povinnou školskou dochádzkou
              • prednosť v zaradení do MŠ majú deti rovnakého veku, ktorých súrodenec už navštevuje vyššiu organizačnú zložku Spojenej školy sv. Jána Bosca
              • materská škola môže výnimočne prijať i 2,5- ročné deti s osvojenými základnými hygienickými návykmi, pokiaľ jej zostanú voľné miesta.
              • deti sa prijímajú na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu spolu s potvrdením o zdravotnom  stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast
        • Čo potrebujete k zápisu

• Potvrdenie od lekára
            • Tlačivo Vám poskytneme v MŠ. Váš lekár pre deti a dorast na ňom potvrdí spôsobylosť dieťaťa navštevovať MŠ.

• Vyplnenú prihlášku
            • Tlačivo Vám poskytneme v MŠ. Uvediete v ňom údaje o dieťati potrebné pre evidenciu a kontaktné údaje o Vás - rodičoch.

Môžete využiť aj on-line prihlášku na našom webe - budeme už o Vás vedieť. Prineste ju však vytlačenú - potrebujeme Váš podpis.

• Príďte osobne
            • Príďte osobne odovzdať Vaše dokumenty. Pani zástupkyňa sa s Vami rada porozpráva o Vašom dieťati a zodpovie Vaše otázky. Pokiaľ je to možné, je dobré prísť aj s dieťaťom ukázať mu jeho škôlku.