• Ocenenie otcom biskupom

• DAMIÁN JAMBOR

Má 18 rokov. Je študentom štvrtého ročníka organizačnej zložky technické lýceum Spojenej školy sv. J. Bosca v Novej Dubnici, kde aj býva so svojimi rodičmi. Jeho dve staršie sestry, s ktorými ma výborný vzťah, boli taktiež žiačkami našej školy a dnes sú z nich už úspešné lekárky.

Našu školu navštevuje od prvého ročníka ZŠ s pokračovaním na osemročnom gymnáziu a prestupom na technické lýceum. V tercii ho začali hlbšie zaujímať počítače, tak sa rozhodol pre tento neľahký špecifický smer. Po celý čas je výborným študentom, a zodpovedne pristupuje k plneniu svojich povinností. Často pomáha svojím spolužiakom vo forme doučovaní a nikdy neodmietne pomoc druhým.

Okrem toho, že je výborným žiakom, je aj dobrým kamarátom. Je milý, slušný, ochotný a nanajvýš skromný. Skrýva sa v ňom veľa citu a ohľaduplnosti.

• Bicyklová pomoc

• Vytvorením zberného miesta sme podporili aktivity českej organizácie Kola pro Afriku. Viac ako 60 bicyklov, taktiež rôzne súčiastky, náhradné diely a prilby poputujú do Gambie. Tamojším žiakom uľahčia dopravu za vzdelaním.

Ďakujeme všetkým štedrým darcom.

• Kam na strednú

• Prezentácia stredných škôl v Trenčíne sa konala 30.11.2023. Svoju školu prišli prezentovať aj naši študenti.

Deviataci so záujmom o informačné technológie dostali odpovede na všetky zvedavé otázky a mohli virtuálne nahliadnuť do našej školy. Veľkému záujmu sa tešila aj naša robotická kamarátka "Olivia" - ktorá svojim pohybom a svetelkujúcim úsmevom vítala návštevníkov nášho prezenčného stánku.

Príležitosť vybrať si správnu školu využili aj žiaci z našej 9.A. Tešíme sa na každého prváka, ktorý sa rozhodne študovať v našej SOŠ informačných technológií.

Deň otvorených dverí u nás bude v utorok 5.12.2023.

Registračný formulár TU