• Mediálne palacinky

• Mladí mediálni nadšenci si pod vedením animátorov pripravili chutné palacinky.

Zatiaľ čo sa jedna skupinka realizovala v oratkovskej kuchynke u saleziánov, druhá hrala stolný tenis, prípadne si skúšala niečo nafotiť a natočiť. Na najbližšom streku ich čaká tvorba produktovej fotografie. Už teraz sa tešíme na výsledky ich snaženia.

Video z akcie

• Hviezdoslavov Kubín

• Školské kolo recitačnej súťaže pre 1. kategóriu už máme za sebou, tešíme sa z veľkého počtu zúčastnených súťažiacich.

Blahoželáme všetkým umiestneným reprezentantom a prajeme veľa úspechov v ďalších kolách.

Poézia

• 1. Nela Hrvolová, 2.B
              • 2. Eliška Škvarková, 2.A
              • 3. Tobias Adamčík, 3.A

Próza

• 1. Stella Hortová, 3.A
              • 2. Maximilián Hort, 2.A
              • 3. Boris Basila, 2.A
          • Hviezda týždňa

• Žiakov do 1.A triedy prišiel navštíviť a svoju prácu predstaviť otecko Janka Vrbovského. Porozprával im o svojom výcviku a ukázal niektoré pomôcky, ktoré používa. Deti si niektoré z nich mohli aj vyskúšať a veľmi sa im to páčilo.