• 15.10.2024

Zverejnenie termínov

MŠVVaM SR zverejní termíny konania prijímacích skúšok na svojom webovom sídle pre prijímacie skúšky konané v nasledujúcom školskom roku.

• 21.-22.11.2024

Stredoškolák

V dňoch 21.-22.11.´24 našu školu nájdete v ExpoCentre Trenčín (výstavisko) - 1. poschodie - stánok č. 35 (oproti vstupu) - na 22. ročníku výstavy stredných škôl trenčianskeho kraja - Stredoškolák ´24. Vidíme sa - tešíme sa!

• 30.11.2024

Zverejnenie kritérií prijímania

SOŠ-IT sv. Jána Bosca zverejní Kritéria pre prijímacie konanie 2025/2026 - do študijného odboru technické lýceum so zameraním na informatiku (programovanie, aplikovaná informatika), ktoré sa konajú v nasledujúcom školskom roku. Súčasne zasiela tieto kritériá na centrálne servery ŠVS (školského výpočtového strediska), kde na ktorých budú zverejnené za celé Slovensko.

• 30.11.2024

Počty žiakov

TSK (samosprávny kraj) zverejní určený počet žiakov prvého ročníka stredných škôl na svojom webom sídle.

• 03.12.2024

DOD v SOŠ-IT

• 06.02.2025

DOD v SOŠ-IT

NESTIHOL(A) si prvý termín DOD v SOŠ-IT? NEVADÍ! Príď/te sa pozrieť, ako fungujeme v našej škole... Zoznám/te sa s high-tech technológiami, pozri/te si exkluzívne odborné predmety, získaj/te viac infomácií o svojich možnostiach v IT... Navštív/te náš DOD! Môžeš/te si vybrať z 5. možných vstupov - jeden vstup trvá približne 2 hodiny. Vstup na náš DOD v SOŠ-IT je iba CEZ REGISTRAČNÝ FORMULÁR! Rešpektuj/te prosím túto skutočnosť.

• 19.03.-20.03.2025

Testovanie9-25

V tomto termíne prebehne Celoslovenské testovanie žiakov 9. ročníka (T9-25). Výsledky testovania môžu mať dopad aj na proces prijímania do tvojej budúcej strednej školy. V prípade technického lýcea - ak budeš mať 80%+ z oboch testovaných predmetov (MAT&SJL) môžeš byť prijatý/á bez PS. Držíme Ti palce, aby si v testovaní uspel/a.

• 20.03.2025

Podanie prihlášky na SŠ

NEZABUDNI - do dnes treba POSLAŤ riaditeľovi našej školy Prihlášku na štúdium v SŠ (KOMPLETNÚ spolu s PRÍLOHAMI) - poštou (SOŠ informačných technológií sv. Jána Bosca, Trenčianska 66/28, 018 51 Nová Dubnica), osobne (sekretariát školy - 0909-250933) , e-mailom (Mail) - alebo úplne - najjednoduchšie - prostredníctvom rodičovského účtu na EduPage tvojej základnej školy.

• 18.04.2025

Výsledky T9-25

Super - ty už isto vieš, ako si obstál v testovaní...

• 21.04.2025

Vyžiadanie výsledkov T9-25

Dnes sme si vyžiadali z centrálneho serveru tvoje výsledky T9-25. Pripočítali sme ti body v prijímacom konaní. Ak si získal z oboch testovaných predmetov (SJL&ANJ) viac, ako 80% a tvoj dosahovaný študijný priemer v 6.-9. ročníku nebol horší ako 1,25 si prijatý/á bez PS. Rozhodnutie riaditeľa školy o tvojom prijatí tie bude onedlho zaslané.

• 30.04. a 02.05.´25

1. kolo - 1. termín PS

V termíne 30.04.´2502.05.´25 sa v našej SOŠ-IT konajú príjímacie pohovory (1. kolo - 1. termín). Začíname o 09:00. V pozvánke, ktorú sme ti zaslali prostredníctvom SMS zistíš, v ktorý deň ťa očakávame a čo si máš so sebou priniesť. Prijímacie konanie do našej školy je anonymizované, v pozvánke zistíš aj svoj kód pre prijímacie konanie. Vidíme sa - tešíme sa - držíme ti palce, aby si bol úspešný/á!

• 05.09. a 06.09.´25

1. kolo - 2. termín

V termíne 05.05.´2506.05.´25 sa v našej SOŠ-IT konajú príjímacie pohovory (1. kolo - 2. termín). Začíname o 09:00. V pozvánke, ktorú sme ti zaslali prostredníctvom SMS zistíš, v ktorý deň ťa očakávame a čo si máš so sebou priniesť. Prijímacie konanie do našej školy je anonymizované, v pozvánke zistíš aj svoj kód pre prijímacie konanie. Vidíme sa - tešíme sa - držíme ti palce, aby si bol úspešný/á!

• 16.05.2025

Zverejnenie výsledkov

Výsledky prijímacieho konania pre šk. rok 2025/2026 budú zverejnené na výveske pri hlavnom vstupe do budovy školy a na webovom sídle školy www.ssnd.sk .