• 06.06.2023 | 14:42

SOŠ IT sv. Jána Bosca

v šk. roku 2022/2023 pre štúdium v šk. rok 2023/2024

*** VÝSLEDKY ***

Výsledok PS je riaditeľ školy povinný zverejniť do 19.05.2023výsledok, rozhodnutie a potvrdenie o nastúpení/nenastúpení žiaka bude administrovaný cez EduPage základnej školy uchádzača. Potvrdenie o nastúpení, ktoré je taktiež potrebné, poslať cez EduPage alebo naskenované mailom na zastgym@ssnd.sk do 24.05.2023, inak je rozhodnutie neplatné a žiak nebude prijatý a jeho miesto bude ponúknuté ďalšiemu uchádzačovi. Rozhodujúci je dátum doručenia škole - SOŠ IT sv. Jána Bosca.

Poradie uchádzačov je zverejnené na stránke školy pre prijímacie konanie a je aktualizované, podľa doručovaných potvrdení o nastúpení/nenastúpení.

Ak žiak nebol prijatý pre nedostatok miesta, do 5 dní od doručenia rozhodnutia môže podať cez Edupage alebo mailom odvolanie.

*** Prijatí uchádzači ***

Prijatí uchádzači sa budú zapisovať po obdržaní rozhodnutia o prijatí prostredníctvom formulára "Zavazne_potvrdenie_o_nastupeni_Nenastupeni_na_studium.pdf" ,

Veľmi by sme Vás poprosili, aby ste nám obratom potvrdili Vaše záväzné rozhodnutie o Nastúpení/Nenastúpení na štúdium - ĎAKUJEME!

*** Uchádzači "V poradí" ***

Po 19.05.2023 môžu nastať zmeny pre uchádzačov zatiaľ neprijatých pre nedostatok miesta. Sledujte prosím tieto stránky.

Pozn.: Pri rovnosti bodov uchádzačov vždy rozhodujú Kritéria prijatia (podľa č. II. 6. PRI ROVNOSTI BODOV O PORADÍ BUDE ROZHODOVAŤ), ktoré sú nastavené nasledovne:

Cit.

"a)    Podľa § 67 ods. 3 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov bude prednostne prijatý uchádzač, ktorý má podľa rozhodnutia posudkovej komisie sociálneho zabezpečenia zmenenú pracovnú schopnosť;
          b)    získal väčší počet bodov za bod č. II.5 Ďalšie kritéria;
          c)    dosiahol väčší súčet bodov za anglický jazyk z koncoročných vysvedčení na ZŠ;
          d)    vyšší počet bodov z prijímacieho testu z matematiky;
          e)    vyšší počet bodov z prijímacieho testu zo slovenského jazyka a literatúry."

*** Neprijatí uchádzači ***

Neprijatí uchádzači môžu podať do 5 dní od oznámenia rozhodnotia odvolania voči rozhodnutiu riaditeľa

"Odvolanie_voci_rozhodnutiu_riaditela_skoly_Vzor23.pdf"

*** Info ***

V prípade otázok nás kontaktujte na čísle 0948 1979 22.