• Cena a platba

Vedúca Školskej jedálne oznamuje stravníkom,

že 1. platbu za stravu pre nový školský rok je potrebné uhradiť v mesiaci august, (platba na september)

od 10. -  20 - teho dňa v danom mesiaci. Poslednú platbu je potrebné zrealizovať v mesiaci apríl (platbou na mesiac máj)

Pre Základnú školu, Gymnázium a SOŠ IT je výdaj obedov od utorka 05.09. 2023.

Žiaci, ktorí sa stravujú, dostanú obed iba v prípade, ak je zaplatený poplatok za stravu za mesiac september!

Stravu sa uhrádza trvalým príkazom, internetbankingom, príp. priamo v banke. Poštové poukážky na platbu stravného sa v našej ŠJ nepoužívajú!

Bližšie informácie (o výške zálohovej platby na jeden mesiac, úhrade režijných nákladov....) budú zákonným zástupcom spresnené oznamom a následne prezentované na plenárnom ZRPŠ.

Platby na číslo účtu:  SK07 0200 0000 0012 1709 3353

V.S.: (Každý má pridelený svoj Variabilný symbol – tí, ktorí sa už stravovali, VS už majú. Novým stravníkom pridelí p. vedúca ŠJ variabilný symbol pri prvom zápise – záujme o stravu.  VS je nutné zadať na trvalom príkaze v banke prípadne cez internetbaking. Pokiaľ ho žiak/stravník nezadá, platba nebude správne zaradená  na účet školskej jedálne!

Mesačná platba za stravu v jednotlivých mesiacoch (*viď tabuľka) bude rovnaká, v mesiaci jún bude záverečné zúčtovanie dorovnané.

Poplatok za odobraté jedlo na nákup potravín: (mesačná platba za 20 pracovných dní / zaokrúhlene nahor

Deti Materskej školy

Mesačná platba: 38

predškoláci 10€

Žiaci ZŠ 1. -  4. roč

Mesačná platba: 30

Žiaci ZŠ 5. -  9. roč

Mesačná platba34€

Študenti Gymnázia:

a  SOŠ IT

Mesačná platba: 38€

Odhlásiť alebo prihlásiť na stravovanie je možné 1 deň vopred  do 14-tej hodiny. Dieťa/žiak môže byť odhlásený zo stravovania počas ochorenia, pri odchode zo školy a podobne. Odhlasovanie zo stravovania sa vzťahuje aj na stravníkov v hmotnej núdzi. Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

V prípade Vašich otázok sme Vám k dispozícii na tel. č.: 042/4326385