• Jedzte svoje jedlo ako svoje lieky, inak musíte jesť lieky ako svoje jedlo.
        • Steve Jobs
        • Vedúca Školskej jedálne oznamuje stravníkom, že 1. platbu za stravu pre nový školský rok 2020/2021 je potrebné uhradiť v mesiaci august, (platba na september) od 10. do 20. dňa v danom mesiaci. Poslednú platbu je potrebné zrealizovať v mesiaci apríl (platbou na mesiac máj). Pre gymnázium a SOŠ IT je výdaj obedov až od štvrtka 03.09. 2020. Žiaci, ktorí sa stravujú, dostanú obed iba v prípade, ak je zaplatený poplatok za stravu za mesiac september!

Stravu sa uhrádza trvalým príkazom, internetbankingom, príp. priamo v banke. Poštové poukážky na platbu stravného sa v našej ŠJ nepoužívajú!

Bližšie informácie (o výške zálohovej platby na jeden mesiac, úhrade režijných nákladov....) budú zákonným zástupcom spresnené oznamom a následne prezentované na plenárnom ZRPŠ.

Platby na číslo účtu:  SK07 0200 0000 0012 1709 3353

V.S.: (každý stravník má pridelený svoj Variabilný symbol – tí, ktorí sa už stravovali, VS už majú. Novým stravníkom pridelí p. vedúca ŠJ variabilný symbol pri prvom zápise – záujme o stravu. VS je nutné zadať na trvalom príkaze v banke prípadne cez internetbaking. Pokiaľ ho žiak/stravník nezadá, platba nebude správne zaradená  na účet školskej jedálne!

Mesačná platba za stravu v jednotlivých mesiacoch rovnaká, v mesiaci jún bude záverečné zúčtovanie dorovnané. Výška mesačného poplatku pre žiakov 4GYM & 8GYM (5. - 8. ročník) & 4SOŠ IT je 27,60,-/mesiac.

Odhlásiť alebo prihlásiť na stravovanie je možné 1 deň vopred do 14:00 hod. Žiak môže byť odhlásený zo stravovania počas ochorenia, pri odchode zo školy a podobne. Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Kontakt na vedúcu školskej jedálne: 042/4326385.

Stránka jedálneho lístka (odkaz bude aktivovaný od 31.08.2020)