• #škola pre celú rodinu

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy

Zistite, čo je nové v našej škole
      • Hviezdoslavov Kubín
        • 1. 2. 2023
        • Školské kolo recitačnej súťaže pre 1. kategóriu už máme za sebou, tešíme sa z veľkého počtu zúčastnených súťažiacich.

Blahoželáme všetkým umiestneným reprezentantom a prajeme veľa úspechov v ďalších kolách.

Poézia

• 1. Nela Hrvolová, 2.B
          • 2. Eliška Škvarková, 2.A
          • 3. Tobias Adamčík, 3.A

Próza

• Hviezdoslavov Kubín: viac
      • Hviezda týždňa
        • 1. 2. 2023
        • Žiakov do 1.A triedy prišiel navštíviť a svoju prácu predstaviť otecko Janka Vrbovského. Porozprával im o svojom výcviku a ukázal niektoré pomôcky, ktoré používa. Deti si niektoré z nich mohli aj vyskúšať a veľmi sa im to páčilo.

• Hviezda týždňa: viac
      • Sviatok sv. Jána Bosca
        • 31. 1. 2023
        • Patrón našej školy má sviatok v termíne totožnom s koncom školského polroka. Každoročne sa teda stretávame v kostole na sv. omši, kde ďakujeme za prežitý polrok a zároveň prosíme o energiu a chuť do druhej polovice. Rovnako tomu bolo aj dnes.

Pri príležitosti tejto slávnosti pripravili študenti pod vedením saleziánskeho koadjútora Daniela Imriška krátku akadémiu, ktorej súčasťou bolo aj video z našej školy a farnosti. Nech sa páči, je tu aj pre vás - SVIATOK SV. JÁNA BOSCA, video.

• Sviatok sv. Jána Bosca : viac
      • Sociálne siete
        • 30. 1. 2023
        • Vážení návštevníci našej stránky, milí rodičia, žiaci a študenti.

Pozývame vás sledovať aj naše profily na sociálnych sieťach:

Novinky zo školy, naše úspechy, radosti, jednoducho všetko čím žije naša - vaša Spojená škola sv. Jána Bosca.

Budeme radi, ak sa pridáte k okruhu našich sledovateľov a aj prostredníctvom zdieľania našich príspevkov a príbehov budete rozširovať okruh priaznivcov školy.

• Sociálne siete: viac
      • Biblická olympiáda
        • 30. 1. 2023
        • Súťaže a predmetové olympiády sú v našej škole stále veľmi populárne. Jedna z nich - Biblická olympiáda sa pre študentov strednej školy konala v pondelok 30.1.2023. Zapojilo sa 15 chlapcov a jedno dievča z prvých troch ročníkov gymnázia a SOŠ IT.

Tešíme sa z každého jedného reprezentanta, ktorý svoj čas venoval štúdiu Biblie.

• Biblická olympiáda: viac
      • Tréneri v škole
        • 25. 1. 2023
        • Úspešný športový projekt Tréneri v škole pokračuje aj po vianočných prázdninách. Trénerku podľa plánu vystriedal tréner a deti sa tešia na nové výzvy, ktoré budú spoločne zdolávať. Vidieť deti športovať s takou radosťou, ako práve na hodinách telesnej výchovy s trénermi je super zážitok.

Veríme, že návyky na športovanie vybudované v detstve hravou formou, prerastú do nepretržitého rekreačného športovania v dospelosti.

• Tréneri v škole: viac
      • Webinár EU parlament
        • 25. 1. 2023
        • Koncom minulého roka navštívila skupina študentov Európsky parlament v Štrasburgu. Mali možnosť stretnúť sa s poslancami a vidieť ich rokovanie priamo v sále. V stredu 24. januára sa konalo následné stretnutie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Videohovor - webinár, ktorý predstavil študentom históriu vzniku a momentálne fungovanie tejto inštitúcie bol pripravený pre študentov Kvinty a 6.A triedy.

• Webinár EU parlament: viac
      • Čítame s radosťou
        • 24. 1. 2023
        • Helenka Lajchová - ocenená žiačka 4.A z redakcie Rebrík za príspevok kresby na tému Šašo. Helenka nakreslila šaša, ktorý by potešil ju, ale aj iné deti, ktoré musia tráviť svoj čas v nemocnici. Za svoju prácu získala odmenu knižku a diplom. Keďže Helenka je veľká čitateľka, už sa veľmi tešila na chvíle s novou knihou.

• Čítame s radosťou: viac
    • Ďalšie informácie o aktivitách nájdete na našej facebookovej stránke

• #škola, kde každý môže vyniknúť

• #škola, kde pomáhame rásť