• #škola pre celú rodinu

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy

Zistite, čo je nové v našej škole
      • Rozlúčka deviatakov
        • 29. 6. 2022
        • Absolventské listy si z rúk pána riaditeľa Ing. Jozefa Imrišku prevzalo 20 žiakov deviateho ročníka. Na slávnostnom zhromaždení sa rozlúčili s triednou pani učiteľkou Mgr. Monikou Chlebanovou a ďalšími vyučujúcimi a taktiež s mladšími spolužiakmi. Nezabudli poďakovať všetkým nepedagogickým pracovníkom - školníkovi, upratovačkám a kuchárkam za ich vždy skvelo odvedenú prácu.

• Rozlúčka deviatakov: viac
      • Výlet najmladších
        • 29. 6. 2022
        • Záverom školského roka sa na výlet vybrala už takmer každá trieda. V piatok 24. 6. 2022 prišiel rad aj na našich škôlkarov.

Pani učiteľky pripravili deťom parádny zážitok v spolupráci s neziskovou organizáciou Trenčianska elektrická železnica. Nadšenci pod vedením riaditeľa pána Dušana Nosála zabezpečili prepravu detí priamo z nášho parkoviska a previedli ich zákutiami depa - múzeom. Obrovským zážitkom bola jazda električkou do Trenčianskych Teplíc a späť zabezpečená špeciálne pre túto skupinku najmladších cestujúcich. Sladké občerstvenie v podobe kúpeľných oblátok taktiež potešilo.

• Výlet najmladších : viac
      • Hradná expedícia piatakov
        • 27. 6. 2022
        • V piatok 24. 6. 2022 sa triedy 5.A a 5.B zúčastnili spolu s triednymi učiteľkami a pani asistentkou koncoročného výletu.

Navštívili mesto Trenčín, pokochali sa výhľadom od Farského kostola a v Galérii M. A. Bazovského si pozreli výstavu výtvarníka Ferdinanda Hložníka. Tí, ktorí mali starý (žltý) Šlabikár si určite pamätajú jeho kresby.

• Hradná expedícia piatakov: viac
      • Športový deň v materskej škole
        • 26. 6. 2022
        • Fyziopohybový krúžok je u našich škôlkarov veľmi obľúbený. Každú stredu ho pre deti zabezpečovala spoločnosť DEVA Gym z Dubnice nad Váhom.

Športový deň bol taktiež organizovaný v spolupráci s ich skúsenými fyzioterapeutmi, na ktorých sa deti veľmi tešili. Pripravených bolo šesť stanovíšť. V každom si skúsili svoje telesné zdatnosti - skákanie cez prekážky, podliezanie, cvik medveďa a opice, beh cez rebríky a vo dvojiciach.

• Športový deň v materskej škole: viac
      • Prvácka rozprávková hodina
        • 24. 6. 2022
        • Naši prváci, rovnako ako všetky deti sa veľmi tešia na rozprávky. Pani učiteľka si pre žiakov pripravila zaujímavú hodinu. Kvízom na spôsob súťaže "Riskuj" si preverili svoje vedomosti zo sveta rozprávok.

Hodina deti veľmi bavila a už teraz sa tešia na ďalšie v novom školskom roku.

• Prvácka rozprávková hodina: viac
      • Súťaž mladých hasičov
        • DHZ Nová Dubnica - Kolačín

Dňa 11. 6. 2022 sa v Kolačíne uskutočnila hasičská súťaž detí „Plameň“ 2022, kde súťažili aj naši mladí nádejní hasiči a hasičky.

ťaže sa zúčastnili hasičské kolektívy z celého okresu. ťažilo sa v troch disciplínach Požiarny útok CTIF, štafeta a požiarny útok s vodou.

• Súťaž mladých hasičov: viac
      • Čitateľský maratón
        • 24. 6. 2022
        • V našej školskej knižnici si vo štvrtok 23. 6. 2022 postupne stovka žiakov základnej školy podávala knižnú štafetu v čitateľskom maratóne, organizovanom v spolupráci s Linkou detskej istoty.

• Čitateľský maratón: viac
      • Nová Dubnica - moje mesto
        • 23. 6. 2022
        • Dňa 22. 6. 2022 sa v Mestskej knižnici konalo vyhodnotenie literárnej súťaže Nová Dubnica - moje mesto. Do súťaže sa zapojili viacerí žiaci a žiačky zo všetkých zložiek našej školy.

Ocenení boli: Monika Horvátová 4.AZS, Júlia Becincová 8.AZS, Dominika Jánošíková 8.AZS, Sebastián Herdel Kvarta, Lujza Bieliková II. AG, Henrieta Pilná III. AG.

• Nová Dubnica - moje mesto: viac
    • Ďalšie informácie o aktivitách nájdete na našej facebookovej stránke

• #škola, kde každý môže vyniknúť

• #škola, kde pomáhame rásť