• Zápis do ZŠ už 8. - 9. apríla 2024

Zistite, čo je nové v našej škole
      • Krížová cesta

• 28. 3. 2024
        • Modlitbou sa na Veľkonočné sviatky pripravili postupne všetky zložky. Detičkám prispôsobenú Krížovú cestu pripravili na školskom dvore pani učiteľky z materskej školy. Staršie deti sa pomodlili na hodinách náboženstva v školskej kaplnke a niektoré triedy aj s don Niznerom v stredisku u saleziánov.

• Krížová cesta: viac
      • Zápis žiakov do ZŠ

• 26. 3. 2024
        • Tešíme sa na všetkých nových kamarátov.

Skôr ako prídete, spoznajte nás prostredníctvom videoprezentácie, v ktorej účinkujú naši žiaci TU

Informácie k zápisu a elektronická prihláška je dostupná TU

• Zápis žiakov do ZŠ: viac
      • Oznámenie o vyhlásení výberového konania

• 7. 3. 2024
        • Rímskokatolícka cirkev, Žilinská diecéza v súlade s § 4 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 5 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

vyhlasuje

• Oznámenie o vyhlásení výberového konania: viac

• 27. 3. 2024
        • Tesne pred odchodom na Veľkonočné prázdniny sme ešte stihli osláviť Deň učiteľov.

Krásne prekvapenie v podobe skvelých dobrotiek pripravili naši rodičia v spolupráci so žiakmi do každej zborovne. Učitelia sa tešili na každú prestávku a dobroty zo stolov mizli počas priateľských rozhovorov.

Pozvanie na ocenenie primátorom mesta tento rok prijala naša pani zástupkyňa z materskej školy - Mgr. Barbora Smolková. Veľmi si jej prácu vážime a cítime, že v spoločnosti detí i kolegov je veľmi obľúbená.

• Deň učiteľov: viac
      • Ocenenie primátorom mesta

• Mgr. Barbora Smolková

Svoju profesijnú voľbu byť učiteľkou v materskej škole, si vybrala vďaka láske k deťom a pedagogickej činnosti ako takej.
          Má schopnosť preniknúť svojou empatiou do srdiečok detí, cítiť s nimi a pochopiť ich. Jej pedagogická empatia sa prejavuje emocionálnou citlivosťou na skúsenosti dieťaťa, dobrou vôľou, starostlivosťou, lojalitou k svojim sľubom a taktnosťou. Nikdy neodmietne vypočuť, vcítiť sa, uvidieť a porozumieť detskému duševnému stavu. Uprednostňuje potreby každého dieťaťa k vytvoreniu pozitívnej mikroklímy.
          Je aktívna, každodenná účastníčka, snažiaca sa o všestranný rozvoj a formovanie detí, ktorá nezaháľa a je pre ňu nevyhnutnosťou neustále sa zapájať do sebavzdelávania a pracovať na svojej špecializácii. Sleduje nové trendy zamerané nielen na výchovno-vzdelávací proces detí, ale aj na novinky týkajúce sa riadiacej funkcie, modernizácie a zveľaďovania mat

• Ocenenie primátorom mesta: viac
      • Usilovné včielky

• 27. 3. 2024
        • Projekty z ríše zvierat sú medzi mladšími žiakmi veľmi obľúbené. Tentokrát sa prváci a druháci venovali téme VČELY a projekty si usilovne pripravili na prezentáciu v spolupráci rodičov.

Ozajstný včelár navštívi deti už onedlho, všetci sa veľmi tešia.

• Usilovné včielky: viac
      • Matematika hravo a zábavne

• 25. 3. 2024
        • U druhákov sa aktívne budovali stavby z kociek. Deti stavali s takým záujmom, že si ani nevšimli, ako rýchlo ubehla hodina matematiky.

• Matematika hravo a zábavne: viac
      • Praktická robotika

• 25. 3. 2024
        • V piatok 22.3.2024 sa žiaci 4.ATL zúčastnili exkurzie vo firme Rossum Integration v Trenčine, ktorá sa zaoberá robitikou. Študentov ich program zaujal a viacerí z nich hneď využili ponuku abslolvovať letnú stáž práve tu.

• Praktická robotika: viac
      • #škola, kde každý môže vyniknúť

• #škola, kde pomáhame rásť

• podporujeme všetkých, ktorí chcú rozvíjať darované talenty