Školská jedáleň Cena a platba Odhlasovanie Kontakt Jedálny lístok

Školská jedáleň

Prevádzková doba

Obedy sa vydávajú v čase od 11:30 do 14:00. V mimoriadnych prípadoch (koniec školského rok a, celoškolské akcie a podobne) riaditeľ školy vopred oznámi zmenu v čase vydávania obedov.

Odhlasovanie zo stravy

Odhlásiť alebo prihlásiť na stravovanie je možné 1 deň vopred  do 14-tej hodiny. Dieťa/žiak môže byť odhlásený zo stravovania počas ochorenia, pri odchode zo školy a podobne. Odhlasovanie zo stravovania sa vzťahuje aj na stravníkov v hmotnej núdzi. Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Spôsob vydávania obedov žiakom a študentom

Od 1.9.2009 prešla školská jedáleň na výdaj obedov na základe čipovej klúčenky. Po zaplatení a odovzdaní dokladu vedúcej školskej jedálne každému stravníkovi je priradená čipová kľúčenka, ktorú bude stravník používať kým sa bude v ŠJ stravovať. (Čipová kľúčenka je zálohovaná 2,50 €). V prípade straty je možné priradiť nový čip za poplatok 2,50 €. Dodávané čipy sú nakupované od tretej strany ako tovar a preto sa na nich vzťahujú aj dodacie a reklamačné podmienky ako na tovar tretej strany.

Stravník priloží svoj čip k čítaciemu zariadeniu pri výdajnom okienku v ŠJ a kuchárke sa zobrazí meno a názov triedy, v ktorej sa nachádza. Ak sa čítačka po priložení čipu rozozvučí hlasným tónom, znamená to, že tento stravník buď nemá zaplatenú stravu, alebo nie je daný deň na stravu prihlásený, alebo sa ju pokúša opätovne odobrať.

• Spojená škola sv. Jána Bosca - MŠ, ZŠ, Gymnázium, SOŠ
    Trenčianska 66/28, 018 51 Nová Dubnica
  • 042/202 89 23 - spoločná ústredňa
    042/4432 382 - ústredňa ZŠ a MŠ
    042/4432 383 - ústredňa gymnázium

Mate otázku? Napíšte nám!

Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

[CNW:Counter]