• Všetkým ľuďom prospieva, z času na čas dopriať svojej duši uvoľnenie. Odpočinok totiž obnovuje životnú silu a veselá prázdninová nálada zaženie každý smútok.
        • Seneca
        • Prázdniny

• Po vydaní Rozhodnutia o prijatí na štúdium, Zápise na štúdium a úspešnom ukončení 9. ročníka ZŠ sa stávate ŽIAKMI NAŠEJ ŠKOLY.

Aby ste mohli aj naďalej využívať „vlaky zadarmo“ a žiacky zľavnený autobusový lístok, je potrebné, aby ste navštívili SEKRETARIÁT našej školy, počas posledných dvoch augustových týždňov (17.08. - 21.08., 24.08. - 28.08., 31.08.), kde vám budú vydané Potvrdenia o návšteve školy, s ktorým môžete následne zájsť na SAD resp. kancelárie ŽSR.

Nakoľko je budova školy uzatvorená, pripájame kontakty na náš sekretariát: 042/4432383 alebo 042/4432382, prípadne volajte na vám už známe mobilné číslo zástupcu riaditeľa školy.

Pozn. Sekretariát školy má dve pracoviská, jedno v pavilóne ZŠ – vstup cez hlavný vchod do budovy školy (automatické dvere) a druhé v pavilóne gymnázia a SOŠ IT – vstup cez služobný vchod do budovy školy.

Vo vyššie uvedených termínoch sa môžu žiaci gymnázia prihlasovať aj na obedy v našej školskej jedálni (na mesiac 09/2019). Strava sa začína vydávať od stredy 03.09.2020.

Viac na stránke STRAVOVANIE.

Kontakt na vedúcu školskej jedálne: 042/4326385.