• Školský klub detí

• Podmienky prijatia a prihláška

• Podmienky prijatia do školského klubu detí:

• dieťa sa do ŠKD prijíma na jeden školský rok,
            • žiadosť o prijatie podáva zákonný zástupca žiaka,
            • o prijatí/ neprijatí dieťaťa do ŠKD rozhoduje riaditeľ školy vydaním rozhodnutia do 20.9.,
            • v jednom oddelení môže byť zapísaných iba 26 detí, na škole z priestorových a personálnych dôvodov funguje ŠKD iba v troch oddeleniach,
            • dieťa môže počas školského roka ukončiť dochádzku do klubu, ak o ukončenie dochádzky písomne požiada jeho zákonný zástupca 5 pracovných dní pred novým mesiacom.

Prijatie detí do ŠKD sa riadi nasledujúcimi kritériami:

a) prednostne sa prijímajú žiaci nižších ročníkov – prvý až štvrtý (žiaci 1. stupňa),

b) individuálne sa rieši prijatie detí s autizmom alebo ďalšími pervazívnymi vývinovými poruchami.

• Deti sa do ŠKD zaraďujú vždy na jeden školský rok na základe žiadosti o prijatie do ŠKD podanej zákonným zástupcom dieťaťa najneskôr do 30. júna predchádzajúceho školského roka. Žiaci 1.ročníka sa zapisujú predbežne pri zápise do 1. ročníka. Uzávierka prihlásenia žiakov 1. ročníka je do 15. septembra začínajúceho školského roku.
            • O zaradení dieťaťa do ŠKD rozhoduje riaditeľ školy.
            • Oddelenie ŠKD sa zriaďuje, ak sa prihlási najmenej 18 detí na pravidelnú dochádzku.
            • Zaradenie detí do oddelení zabezpečuje zástupkyňa RŠ v spolupráci s ostatnými vychovávateľkami s prihliadnutím na ich individuálne osobitosti a priateľské vzťahy detí.
            • Platba - ak sa neuskutoční v stanovenom termíne, dieťa môže byť vylúčené zo školského klubu.

Podmienky prijatia sú dostupné TU

Podmienky_prijatia_do_SKD.pdf

Prihlášku do školského klubu si môžete siahnuť TU

prihlaska_skd_22_23.pdf