• Nohami kráčajte po zemi, ale srdcom buďte v nebi.
        • Don Bosco
        • Školský rok 2020/2021 sa začína v stredu 02.09.2020.

V našej Spojenej škole sv. Jána Bosca býva pekným zvykom začínať školský rok spoločnou Svätou omšou vo Farskom kostole sv. Jozefa Robotníka. Vzhľadom na odporúčania ministerstva školstva sa bude prvý školský deň v mimoriadnom režime - bez spoločného slávnostného otvorenia nového školského roka 2020/2020.

Všetci novoprijatí žiaci sa preto zhromaždia o 08:30 pred budovou školy, odkiaľ sa o 08:45 – pod vedením svojich triednych učiteľov – presunú do kostola.

Ešte jedna príjemná správa v tejto časti – sv. omšou sa končí prvý školský deň. Do školy nastupujeme 03.09.2020.

Ako sa dostať dostať do Spojenej školy sv. Jána Bosca a k Farskému kostolu sv. Jozefa Robotníka v Novej Dubnici? Možno pomôže mapa nižšie.